Hakkımızda

YAPIHIRDAVAT Kimdir

http://www.e-hirdavat.com/images/spinner.gif

Sektörde Yapıhırdavat olarak 2004 yılından beri edindiğimiz tecrübe ile yapıhırdavat.com.tr olarak siz müşterilerimize ürünlerimizi daha kolay ve hızlı bir şekilde ulaştırmaya devam ediyoruz. Uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ve iş ahlakı ile , Makita, Karbosan,  gibi büyük markaların bölge bayiliklerini yaparak , her biri alanında dünya markası olan EWM gibi markaların distribütörlüğü ve YSB markamız ile , sizlere hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırıyoruz.

Sitemizdeki üzerindeki ürünlerin stoklarımızda mevcut olup , siparişlerinizin  büyük çoğunlukla aynı gün kargolanmaktadır. 

Profesyonel ve tecrübeli müşteri temsilcilerimiz , siparişinizin her aşamasında sizi bilgilendirir ve istekleriniz doğrultusunda yardımcı olurlar. 

Yapihirdavat.com.tr üzerinden verdiğiniz siparişlerde 250 TL ve üzeri miktarlarda kargo ücretsizdir. Ödemelerinizi kapıda ödeme ve kredi kartı şeklinde gerçekleştirebilirsiniz.

Yapihirdavat.com.tr (0258) 242 34 34 numaralı telefondan , (0258) 264 84 21 numaralı fax'tan veya bilgi@yapihirdavat.com.tr adresinden hafta içi 08:30-18.30 ve hafta sonu saat 08:30 - 13.30 arasında ulaşabilirsiniz. 

Keyifli ve sorunsuz alışverişler dileriz. 

YAPIHIRDAVAT